Умови повернення коштів

 • Умови повернення коштів при купівлі квитків на ОФЛАЙН захід

  При покупці квитків на офлайн конференцію чи інший захід, вартість квитка може бути повернена при умові сповіщення організатора за 14 днів до дати Заходу за виключенням 10% вартості. Сповіщення має бути надіслано на електрону пошту au.moc.esneselpmis%40ofni та прийняте організатором, тобто надана відповідь протягом 3-х днів. Якщо протягом 3-х днів ви не отримаєте відповіді – необхідно продублювати комунікацію або зателефонувати за телефоном вказаним на квитку. В іншому випадку, вважається що сповіщення не було. 
  Якщо до Заходу залишилось менше ніж 14 днів - сума не повертається. Будь-які ситуації розбираються окремо та індивідуально.
  Глобальні форс-мажори, через які ми не можемо провести Захід з нашої сторони – ми повертаємо кошти або переносимо квиток на наступний раз, на розсуд Замовника. 
  Ви завжди можете безкоштовно зробити заміну учасника, якщо у вас змінились плани.

 • Умови повернення коштів при купівлі квитків на ОНЛАЙН захід

  При покупці квитків на ОНЛАЙН конференцію чи інший ОНЛАЙН захід, вартість квитка може бути повернена при умові сповіщення організатора за 3 дні до дати Заходу за виключенням 10% вартості.
  Сповіщення має бути надіслано на електрону пошту au.moc.esneselpmis%40ofni та прийняте організатором, тобто надана відповідь протягом 3-х днів. Якщо протягом 3-х днів ви не отримаєте відповіді – необхідно продублювати комунікацію або зателефонувати за телефоном вказаним на квитку. В іншому випадку, вважається що сповіщення не було.

  Якщо до Заходу залишилось менше ніж 3 дні - сума не повертається.
  Будь-які ситуації розбираються окремо та індивідуально.

  Глобальні форс-мажори, через які ми не можемо провести Захід з нашої сторони – ми повертаємо кошти або переносимо квиток на наступний раз, на розсуд Замовника. 

 • Умови повернення коштів при покупці ВІДЕОЗАПИСІВ

  При покупці ВІДЕОЗАПИСІВ кошти не повертаються.

 • Чи можливо замінити учасника на офлайн чи онлайн захід?

  Так, Ви можете змінити учасника конференції написавши нам на пошту au.moc.esneselpmis%40ofni