Illustration

Як справлятись з кризами та розвивати резилієнтність.01|10|2023


Програма події

Online квитки


Illustration
Illustration

Резилієнтність та Адаптивність - як нова необхідність!Попри війну та енергетичні обмеження, досягнуті результати багатьох команд не тільки відновилися, але й у деяких випадках навіть зросли. Нас питають: "Як вам вдається досягати такої вражаючої продуктивності? Ми бачимо, що ваші співробітники не лише працюють з робочих місць та офісів, а й періодично виходять на звʼязок з підвалів та бомбосховищ, але при цьому залишаються на високому рівні продуктивності...". В чому ж феномен українських команд? Поговоримо на Simplicity Day 2023!

People & Development

Бізнеси потребують досвідчених спеціалістів і не готові наймати новачків-теоретиків, а спеціалісти не розуміють, де отримати необхідний досвід, знання та практику. Ми прагнемо мінімізувати цю проблему і створюємо всі умови для розвитку Agile спільноти в Україні.Ціль №1 нашої конференції - постійний розвиток та обмін досвідом.

Culture & Structure

Ми не можемо змінювати культуру окремо від структури і навпаки. Впроваджувати зміни, що конфліктують із існуючою структурою, культурою та процесами організації. Компанії не змінюються "з понеділка", це тривалий процес, де необхідно дотримуватись балансу. Business Agility - це не поодинокі впровадження, це готовність до організаційних змін, що стануть передумовою резильєнтності.

Product & Engineering

Ми не робимо Agile заради Agile. Трансформації та фреймворки потрібні, щоб бізнес швидше та ефективніше досягав своїх цілей та розвивати здатність швидкої адаптації організації до змін і проходження крізь хаотичні кризові періоди. А саме, створюючи кращі та конкурентні продукти і сервіси для своїх користувачів, клієнтів, партнерів і навіть працівників.

  • 9

    Доповідачів

  • 200

    Відвідувачів

Ми будемо обговорювати:

    Кейси із досвіду спікерів
    Як стати лідером в хаосі
    Як створювались community of practice в компаніях
    Планування в кризу
    Конкретні інструменти, сценарії та фреймворки
    Буде можливість знайти однодумців та підтримку
    Подивитись під іншим кутом на різні питання
    Чи буває Agile не "в книзі"
    Як тримати фокус та being sane під час війни
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Спікери конференції:

Service illustration photo

Наталя Треніна

Сприяє розвитку зрілості людей і організацій @ Perfecting CirclesФахівчиня з організаційного розвитку та лідерства. Досліджує, практикує і висвітлює використання таких методів, як Leadership Circle Profile, Immunity to Change, Polarity Management, Human System Dynamics, Presence-Based Leadership, Theory U. Захоплюється грою зовнішньої складності викликів та внутрішньої складності людини. Допомагає лідерам розвивати мислення, присутність та вплив на основі розвиткових теорій та науки про складність. Останній рік, разом з партнером, розвиває проєкт “Вдосконалення в дії”, щоб запропонувати методи сучасного управління та розвʼязання проблем військовим лідерам ЗСУ.

Service illustration photo

Денис Суділковський

CMO @ LUNДиректор з інновацій Prjctr AI Lab.

Амбасадор штучного інтелекту в Україні. Спеціалізується на запуску перших версій продуктів та фіч, CustDev та побудові lovemarks.

Все життя в IT та підприємництві. Автор і куратор річної освітньої програми Product Design в Projector.

Service illustration photo

Петро Чорноморець

Керівник методології "Змінотворців" та запрошений викладач КМБШ. Кандидат біологічних наук.
Був співавтором і методологом демократичної школи "Майбутні" та продовжує створювати радикально нові освітні системи. Консультує бізнес на теми психіки, мислення, мотивації та прийняття рішень. Проводить навчання для психологів, батьків, підлітків. Все це — на фундаменті з біології та нейронаук, який дозволяє принципово глибше розуміти людину в суто практичному сенсі.

Розклад

Ми бачимо фінальну версію програми саме такою,
та ви ж знаєте життя - воно любить вносити свої корективи

10:15

Наталя Треніна

  • IT interDEPENDS: Чому простої відповіді не буде і як з цим жити.

    Коли причини узгоджені з наслідками, в нас виникає впевненість у майбутньому, що дозволяє встановити цілі і пріоритети, розробити план і слідувати йому. Коли такої можливості немає - стратегія має перетворитися на серію дослідницьких експериментів, спрямованих на вивчення середовища та навчання на основі отриманого досвіду.

    Викликом лідера є усвідомлення власних тенденцій – до контролю, коли надмірне планування уповільнює організацію, робить її косною і громіздкою, та до блукання – коли надмірна мінливість робить її непослідовною, виснажує ресурси на блукання в пітьмі.

    Обидві пастки підживлюються спільним патерном – бажанням швидких, конкретних, простих відповідей, замість яких керівники часто чують “залежить”, або “it depends”. Тож від чого воно залежить?!

    Поговоримо про обмеження та конструктори складної динамічної системи, про стратегію як буденне дієслово, про сили і спроможність замахнутися на зміни там, де складності не охопити розумом пари небезпечних інтелектуалів. Поговоримо про фреймворк «Естуарін»
    та проект «Вдосконалення в дії».

11:15

Юлія Пескова

  • Неформальні мережі звʼязків: ключ до адаптивності організації

    У критичні моменти ми звертаємося до людей, яким довіряємо, на яких можна покластися і які не відмовлять у допомозі. Компанії, команди без мережі таких міцних та глибоких стосунків погано адаптуються до змін та криз. Поговоримо про те, як створити умови для появи такого неформального нетворку - і в онлайні, і в офлайні. Спочатку на прикладі маленької команди стартапу, а потім розглянемо, як це можна масштабувати

12:05

Віктор Гожий

  • Як подолання криз у компанії стало моїм хобі (і головною роботою) 

    3 проекти, як три маленькі історії, де гнучкість та адаптивність врятувала мене та світ)
    Проект #1, де я зрозумів, що "Agile" не є срібною кулею;Проект #2, який більше за все не хотів жити;Проект #3 - «велике будівництво» і як ми заробили мільйон для компанії.
    Бонусом трохи про феномен успішної самоорганізації для волонтерства в рамках People's Project.

12:50

Петро Чорноморець

  • Біологія лідерства у хаосі.

    Що відбувається в голові/організмі лідера, який проводить організацію через хаос. Як зберігати резильєнтність.
    Базове правило роботи з психікою: спочатку перевір м'ясо.

    Звісно, лідерська роль вимагає знань, вмінь та ціннісних налаштувань. Але все це працює на іонних струмах у мембранах нейронів, на синтезі сигнальних молекул, їх транспорті між клітинами та здатності клітин відповідати на сигнал.

    Розбиратися в цьому можна дуже довго, ми візьмемо тільки ту частину, з якої за годину можна отримати максимум практичних висновків.

14:20

Валерій Хмельницький

  • Свобода обирати й брати відповідальність без страху помилитися. (Кейси демократичної школи Майбутні)

    «Як часто ви стикалися з людьми, які просять казати їм шо робити, не беруть відповідальність, не знають чого вони хочуть і ще й бояться помилитися» — звідки це? — стандартна школа, яка за допомогою похвали та покарань системно вирощує безпомічність.

    Ми в нашій школі віримо в таку штуку: Якщо не забирати в дітей свободу обирати і помилятися — вони краще розумітимуть, чого вони хочуть, навчаться обирати та не боятимуться помилятися.

    (Для мене ця теза не тільки про дітей. Людина може бути «дитиною» в новій ролі у будь-якому році. І механізми роботи з цим дуже схожі)

    Це не означає просто взяти і кинути людину в свободу. Це занадто стрьомно. Для того, щоб вона роздуплялася і «зростала», потрібні певні умови.

    Ми, «дорослі» в школі або ви — топ-менеджери в компаніях теж маємо в цьому процесі свою роль — бути поруч. І давати «дітям» «посильні задачі».

    Я не буду говорити зараз про те, як це відбувається в банках чи корпораціях — працюю в інших контекстах.

    Розкажу, як це працює у нас в школі.

15:15

Євгеній Лабунський

  • Патерни організаційного дизайну, що сприяють Резильєнтності (кейси PandaDoc)

    Стійкість до зовнішніх викликів - одна із основних характеристик сучаної організації. І питання це лежить не тіки у плоoині можливості зміни пріорітететів та реакції на ринок, але й у прощині стабільності роботи компанії у буремні часи війни, політичної нестабільності так інших ризиків. Використовуючи системне мислення, ми проаналізуємо різні підходи в побудові організаційної структури, правил роботи та взаємодії людей в компаніях, що значно підвищують її стійкість до різноманітних викликів. Ми розглянемо приклади різноманітних організаційних рішень, їх результатів в різних часових перспективах, помилки, що були допущені та успіхи, що були досягнуті, поглибимось в організаційні стукрури, рольові моделі, домовленості, що підвищують супротив компанії зовнішнім впливам

16:05

Лана Мітченко

  • Багаторівневий resilience: навігатор викликів та конструктор нової реальності

    1. Як життєстійкість робить нас Сізифами ери new usual2. What ifs & what next сценарії3. Багаторівневий resilience & net-positive підхід4. Як зметчити організаційний та персональний resilience

16:55

Артем Биковець

  • Чому люди не стають раптово кросс-функціональними і недостатньо співпрацюють, хоча в нас Agile?

    Agile трансформація іде не перший рік... Люди на воркшопах та стратсесіях погоджуються, що крос-функціональні команди, постійне навчання та команди з T-shaped / E-shaped спеціалістами - значно адаптивніші до змін й здатні швидше й стабільніше поставляти цінність... Але потім, вони все ще ділять роботу на "свою" та "не свою", а більшість немає часу навчатись чужого й ділитись своїми знаннями. При цьому, компанія продовжує зростати, а люди отримувати підвищення при збереженні "статус кво". Чому так відбувається і що з цим робити? Будемо розбиратись разом!

17:40

Денис Суділковський

  • Шо? ШІ! — чесна розмова про штучний інтелект

    Штучний інтелект — хайп чи маст-хев? Поговоримо про практику використання генеративних ШІ при створенні та розвитку продуктів. 
    Зміни в ролях і процесах — кого з команди замінити на ChatGPT?
    Складності імплементації — ти кажеш їм "використовуй ШІ, давай!", а вони не використовують.
    Інтеграція інновацій — розгляд переваг стратегії "почекати, поки хайп спаде" та інших альтернатив.

  • Illustration

    9:20 - 10:00

    SMPL TEAM 


    • Реєстрація і ранкова кава :)


  • Illustration

    10:00 - 10:15

    Артем Биковець

    SMPL Day Father

    • Відкриття конференції

      Вступне слово організаторів. Презентація програми на день.

  • Illustration

    10:15 - 11:00

    Наталя Треніна

    Сприяє розвитку зрілості людей і організацій @ Perfecting Circles

    • IT [inter] DEPENDS
      Між порядком і хаосом -
      світ сприятливих обмежень

      Коли причини узгоджені з наслідками, в нас виникає впевненість у майбутньому, що дозволяє встановити цілі і пріоритети, розробити план і слідувати йому. Коли такої можливості немає - стратегія має перетворитися на серію дослідницьких експериментів, спрямованих на вивчення середовища та навчання на основі отриманого досвіду.

      Викликом лідера є усвідомлення власних тенденцій – до контролю, коли надмірне планування уповільнює організацію, робить її косною і громіздкою, та до блукання – коли надмірна мінливість робить її непослідовною, виснажує ресурси на блукання в пітьмі.
      Обидві пастки підживлюються спільним патерном – бажанням швидких, конкретних, простих відповідей, замість яких керівники часто чують “залежить”, або “it depends”. Тож від чого воно залежить?!

      Поговоримо про обмеження та конструктори складної динамічної системи, про стратегію як буденне дієслово, про сили і спроможність замахнутися на зміни там, де складності не охопити розумом пари небезпечних інтелектуалів. Поговоримо про фреймворк «Естуарін»
      та проект «Вдосконалення в дії».

  • Illustration

    11:15 - 11:50

    Юлія Пєскова

    Co-founder & COO @ Alpha AffinityOrganizational coach @ yuliia.co

    • Неформальні мережі звʼязків: ключ до адаптивності організації

      У критичні моменти ми звертаємося до людей, яким довіряємо, на яких можна покластися і які не відмовлять у допомозі. Компанії, команди без мережі таких міцних та глибоких стосунків погано адаптуються до змін та криз. Поговоримо про те, як створити умови для появи такого неформального нетворку - і в онлайні, і в офлайні. Спочатку на прикладі маленької команди стартапу, а потім розглянемо, як це можна масштабувати

  • Illustration

    12:05 - 12:40

    Віктор Гожий

    COO @ TemplateMonster,волонтер фонду @ PeoplesProject

    • Як подолання криз у компанії стало моїм хобі (і головною роботою)

      3 проекти, як три маленькі історії, де гнучкість та адаптивність врятувала мене та світ):
      Проект #1, де я зрозумів, що "Agile" не є срібною кулею;
      Проект #2, який більше за все не хотів жити;
      Проект #3 - «велике будівництво» і як ми заробили мільйон для компанії.

      Бонусом трохи про феномен успішної самоорганізації для волонтерства в рамках People's Project.

  • Illustration

    12:50 - 13:35

    Петро Чорноморець

    Керівник методології "Змінотворців" та запрошений викладач @ КМБШ. Кандидат біологічних наук.

    • Біологія лідерства у хаосі.

      Що відбувається в голові/організмі лідера, який проводить організацію через хаос. Як зберігати резильєнтність.

      Базове правило роботи з психікою: спочатку перевір м'ясо.

      Звісно, лідерська роль вимагає знань, вмінь та ціннісних налаштувань. Але все це працює на іонних струмах у мембранах нейронів, на синтезі сигнальних молекул, їх транспорті між клітинами та здатності клітин відповідати на сигнал.

      Розбиратися в цьому можна дуже довго, ми візьмемо тільки ту частину, з якої за годину можна отримати максимум практичних висновків.

  • Illustration

    13:35 - 14:20

    SMPL TEAM


    • Обід :)


  • Illustration

    14:20 - 15:05

    Валерій Хмельницький

    Голова комунікацій @ Демократичної школи Майбутні

    • Свобода обирати й брати відповідальність без страху помилитися. (Кейси демократичної школи Майбутні)

      «Як часто ви стикалися з людьми, які просять казати їм шо робити, не беруть відповідальність, не знають чого вони хочуть і ще й бояться помилитися» — звідки це? — стандартна школа, яка за допомогою похвали та покарань системно вирощує безпомічність.
      Ми в нашій школі віримо в таку штуку: Якщо не забирати в дітей свободу обирати і помилятися — вони краще розумітимуть, чого вони хочуть, навчаться обирати та не боятимуться помилятися.
      (Для мене ця теза не тільки про дітей. Людина може бути «дитиною» в новій ролі у будь-якому році. І механізми роботи з цим дуже схожі)
      Це не означає просто взяти і кинути людину в свободу. Це занадто стрьомно. Для того, щоб вона роздуплялася і «зростала», потрібні певні умови.

      Ми, «дорослі» в школі або ви — топ-менеджери в компаніях теж маємо в цьому процесі свою роль — бути поруч. І давати «дітям» «посильні задачі».

      Я не буду говорити зараз про те, як це відбувається в банках чи корпораціях — працюю в інших контекстах.

      Розкажу, як це працює у нас в школі. 

  • Illustration

    15:15 - 15:55

    Євгеній Лабунський

    Head of Agile Practices @ PandaDoc, партнер Scrum Ukraine

    • Патерни організаційного дизайну, що сприяють Резильєнтності (кейси PandaDoc)

      Є два способи зустріти бурхливі хвилі змін: довіритися їм та адаптуватися, пливучи за течією, або ж опанувати ці хвилі та використати їхню енергію для своїх потреб. Ми пропонуємо обрати другий спосіб, адже значно цікавіше налаштувати свій ефективний сетап роботи віддалено, аніж пасти задніх та захеканими наздоганяти вже перевірені практики лідерів.
      У доповіді ви почуєте, як бути привабливим працедавцем та користуватися перевагами віддаленого або ж гібридного сетапу, як не страждати від його недоліків або й взагалі лишитися осторонь нових можливостей. Ми розглянемо рекомендації, які можна застосувати на рівні команд, департаментів та великих корпорацій.
      Після десятків інтерв’ю людей різних спеціальностей, скурпульозного дослідження адаптації різноманітних компаній до віддаленої роботи, а також практик уже досвічених “ремоут гуру”, ми підготували трансформацію для нашої компанії SimCorp. Настав час поділитися ними із широким загалом!

  • Illustration

    16:05 - 16:45

    Лана Мітченко

    CEO @ KA Group

    • Багаторівневий resilience: навігатор викликів та конструктор нової реальності

      1. Як життєстійкість робить нас Сізіфами ери "new usual"
      2. What ifs & what next сценарії
      3. Багаторівневий resilience & net-positive підхід
      4. Як зметчити організаційний та персональний resilience

  • Illustration

    16:55 - 17:35

    Артем Биковець

    CEO, Agile Coach & Org Consultant @ Simplesense. Co-Founder @ AgileWithUkraine

    • Чому люди не стають раптово кросс-функціональними і недостатньо співпрацюють, хоча в нас Agile?

      Agile трансформація іде не перший рік... Люди на воркшопах та стратсесіях погоджуються, що крос-функціональні команди, постійне навчання та команди з T-shaped / E-shaped спеціалістами - значно адаптивніші до змін й здатні швидше й стабільніше поставляти цінність... Але потім, вони все ще ділять роботу на "свою" та "не свою", а більшість немає часу навчатись чужого й ділитись своїми знаннями. При цьому, компанія продовжує зростати, а люди отримувати підвищення при збереженні "статус кво". Чому так відбувається і що з цим робити? Будемо розбиратись разом!

  • Illustration

    17:40-18:20

    Денис Суділковський

    CMO @ LUNДиректор з інновацій @ Prjctr AI Lab.

    • Шо? ШІ! — чесна розмова про штучний інтелект

      Штучний інтелект — хайп чи маст-хев? Поговоримо про практику використання генеративних ШІ при створенні та розвитку продуктів.
      Зміни в ролях і процесах — кого з команди замінити на ChatGPT?
      Складності імплементації — ти кажеш їм "використовуй ШІ, давай!", а вони не використовують.
      Інтеграція інновацій — розгляд переваг стратегії "почекати, поки хайп спаде" та інших альтернатив.

  • Illustration

    18:20 - ...

    Закриття 

    SMPL Team

    • Закриття конференції. Вручення подарунків. Нетворкінг.

      Закриття конференції. Вручення подарунків та розіграші призів. Нетворкінг та опціональне after party.

Вартість участі

Early Bird

3700 грн

SOLD OUTВ квиток входить:- відвідування всіх доповідей- відеозапис доповідей- ланч і перерви на каву

Standard

4400 грн

SOLD OUTВ квиток входить:- відвідування всіх доповідей- відеозапис доповідей- ланч і перерви на каву

Last Chance

icon

5000 грн

30 квитківВ квиток входить:- відвідування всіх доповідей- відеозапис доповідей- ланч і перерви на каву

До конференції залишилось:

0ДНІВ
0ГОДИН
0ХВИЛИН
0СЕКУНД

#SMPLDAY

Попередні конференції

Inspect and Adapt'21

Agile Magic'20

Agile Kaizen '19

Agile & QA '18

Simplicity Day – бренд, серія конференцій, з надто простим посилом “Simply About Complex”!

Хто наші слухачі?

Конференція буде цікава всім учасникам процесу розробки продукту чи проекту: 
● 36% Scrum Master●  18% Agile and Organizational Coach● 19% PM and Delivery Manager● 12% Product owner ● 10% Team Members and Tech Lead● 5% HR, C-level 

Концепт "Simplicity day" з'явився з запиту спільноти та ринку – дізнаватися про складні та актуальні поняття, принципи, підходи та інструменти отримуючи інформацію “простими словами” від практикуючих експертів.
На цій конференції ми хочемо показати, позитивний досвід наших компаній. Вони існують! Ми з ними працюємо, з ними працюють спікери конференції.Шлях до нових способів роботи сповнений викликів та питань, на які немає однозначних відповідей.Ми хочемо розкрити історії про постійний розвиток та еволюцію на шляху до тієї самої досконалості.

10% прибутку піде на підтримку ЗСУ у фонд Peoples Project

А також, будуть активності на конференції по допомозі фонду.

Illustration

GoldPartner

  • ПУМБ

SilverPartners

  • SQUAD

GiftPartners

  • Robota.ua
  • Robota.ua

InfoPartners

  • Agile with Ukraine
  • DOU

Organized by

  • Simplesense.

Стати інфопартнером

Звертайтесь за додатковою інформацією au.moc.esneselpmis%40ofni

Article illustration photo
Article illustration photo

FAQ

  • Які умови повернення квитків?

    Вартість квитка може бути повернена за 14 днів до заходу, за винятком комісії у розмірі 10% вартості квитка.
    У разі запиту на повернення менш ніж за 14 днів до заходу сума квитка не відшкодовується.

  • Чи можливо змінити учасника?

    Ви можете здійснити заміну учасника без додаткових витрат, просто напишіть нам на пошту au.moc.esneselpmis%40ofni

  • Як буде проходити конференція для власників онлайн квитка?

    Ви отримаєте посилання та персональний пароль для доступу в кабінет з онлайн трансляцією. Там також буде чат для учасників і можливість задавати через чат запитання до спікерів. Від конференції в чаті буде модератор, що під час Q&A буде ці питання передавати виступаючим, а вони в свою чергу відповідати в мікрофон. Після конференції в цьому самому кабінеті будуть доступні всі записи доповідей. В кабінет одночасно можна зайти лише з одного браузера та відповідно одного пристрою.

Де буде проходити конференція

Адреса:

Ramada

Дзвоніть нам:

+38 063 8352656

E-mail

au.moc.esneselpmis%40ofni