Inspect and Adapt

Піднімемо адаптивність на новий рівень!

07/08/2021Київ, Україна

Встигни схопити свій квиток

Залишилось зовсім мало часу

0Days
0Hours
0Minutes
0Seconds

Розклад

Ми бачимо фінальну версію програми саме такою,
та ви ж знаєте життя - воно любить вносити свої корективи

 • Illustration

  9:30 - 10:15

  SMPL TEAM 


  Реєстрація і ранкова кава :)


 • Illustration

  10:15 - 10:30

  Artem Bykovets

  SMPL Day Father

  Відкриття конференції

  Вступне слово организаторів. Презентація програми на день.

 • Illustration

  10:30 - 11:15

  Zuzana “Zuzi” Šochová

  Agile coach and trainer, CST by Scrum Alliance

  [Online Keynote][EN]: Agile Leadership

  Щоб змінити організацію, спочатку повинні змінитися лідери. Ставайте одним з них і перетворюйте свою організацію в успішну Agile організацію.

  У сьогоднішньому комплексному, швидко мінливому і непередбачуваному світі радикально гнучкі організації процвітають, коли вони поєднують сильну локальну автономію з глибоко і широко узгодженим цілепокладанням. Лідерство є ключовим фактором - люди, які вітають складність і знають, як використовувати вплив, культуру і організаційний дизайн для синхронізації роботи широко розподілених команд, є невід'ємною частиною успіху.

 • Illustration

  11:25 - 12:00

  Tomasz Wykowski

  Owner, Agile Trainer and Organizational Coach
  @ ProCognita, CST @ Scrum Alliance

  [Keynote][EN] Why your scaling Scrum fails, and what you can do about it.

  Начебто всі зайняті, але ми нічого не можемо постачати. Ми пробували цю Agile-штуковину, але нічого особливо не змінилося. Наш контекст інший, і Agile тут просто не працює...

  Звучить знайомо? Якщо так, приєднуйтесь до Томаша і почуйте історію про шаблони, які він бачив у ряді компаній, які заважають їм отримати Agility на організаційному рівні. Ви також дізнаєтесь про його підхід до вирішення цих проблем та про те, як його клієнти дійсно змінюються та підвищують свою адаптивність!

 • Illustration

  12:15 - 12:50

  Evgeniy Labunskiy

  Head of Agile Practices @ PandaDoc, партнер Scrum Ukraine

  От collocated к Remote First компании. 10 выводов которые мы сделали в PandaDoc

  Covid сильно струсонув компанії, багато з яких фокусувались на роботі з офісу. Ми в тому числі вірили в те, що найефективніші команди повинна сидіти поруч, працювати офлайн і тд. В один день вся ця система цінностей рухнула і була переглянута.
  Під час доповіді розповім, які 10 ключових висновків і практик ми використовуємо в компанії PandaDoc, що б бути ефективними в розподіленому форматі.

 • Illustration

  13:00 - 13:35

  Nataliya Trenina

  Бізнес-партнер @ Mind Experiment, CST by Scrum Alliance

  Ваші зусилля працюють на вас або проти вас? Що не так з багатьма ініціативами змін.

  Мислення на основі "правильного" вибору («або те, або інше»), хоча і є важливим інструментом вирішення проблем, не працює коли ми маємо справу з полярностями.
  ● Управління або Самоорганізація?● Централізація або Автономність?● Скромність або Впевненість?● Стійкість або Гнучкість? ● Відносини або Результати?
  Якщо ми будемо ставитися до полярності так, ніби це проблема, яку необхідно вирішити, опинимося в неефективній, виснажливій боротьбі, в якій програємо двічі: ● коли витрачаємо енергію і псуємо відносини заради перемоги над "опонентом"● коли перемога одного з "полюсів" з часом приносить недоліки обох.
  Щоб ефективно управляти суперечностями, необхідне мислення іншого типу. Лідери, здатні відрізняти проблеми (які необхідно вирішити) від полярностей (якими необхідно управляти), економлять величезну кількість енергії, зусиль і ресурсів, в порівнянні з тими, хто таких відмінностей не проводить.
  Доповідь присвячена бліц-знайомству з Polarity Thinking ™ і PACT ™ - процесом управління полярностями в організаційних і особистих змінах.

 • Illustration

  13:35 - 14:15

  SMPL TEAM 


  Обід :)


 • Illustration

  14:15 - 14:50

  Yevhen Getmanchuk &
  Olena Mykal as co-speaker

  Getmanchuk Group, CEO & Siemense Ukraine

  Agile, Sales, EQ, Pathopsychology and Fuck Up (Siemens Ukraine case)

  Раптово виявилося, що якщо не працювати з психологічним і емоційним станом команди - то поставлені плани можуть виявитися недосяжними. Ті ж хто взяли на себе це навантаження зіткнулися з її тіньовим боком - вигоранням.
  Кейс Siemens Ukraine!Погляд на Agile трансформацію компанії очима зовнішнього консультанта (Євген Гетьманчук) і внутрішнього лідера змін (Олена Микал). В ході доповіді ми всебічно і неупереджено розглянемо пройдений шлях. Це буде в дусі Simplicity Day - не стільки про надихаючі результати, скільки про труднощі, про все те, що зазвичай залишається за кадром.

 • Illustration

  15:00 - 15:30

  Yuliia Pieskova

  Scrum Master @ SimCorp

  Как компании в пижамах завоевывают мир :)

  Є два способи зустріти бурхливі хвилі змін: довіритися їм та адаптуватися, пливучи за течією, або ж опанувати ці хвилі та використати їхню енергію для своїх потреб. Ми пропонуємо обрати другий спосіб, адже значно цікавіше налаштувати свій ефективний сетап роботи віддалено, аніж пасти задніх та захеканими наздоганяти вже перевірені практики лідерів.
  У доповіді ви почуєте, як бути привабливим працедавцем та користуватися перевагами віддаленого або ж гібридного сетапу, як не страждати від його недоліків або й взагалі лишитися осторонь нових можливостей. Ми розглянемо рекомендації, які можна застосувати на рівні команд, департаментів та великих корпорацій.
  Після десятків інтерв’ю людей різних спеціальностей, скурпульозного дослідження адаптації різноманітних компаній до віддаленої роботи, а також практик уже досвічених “ремоут гуру”, ми підготували трансформацію для нашої компанії SimCorp. Настав час поділитися ними із широким загалом!

 • Illustration

  15:40 - 16:15

  Iaroslav Bondarchuk

  Delivery Management Consultant & Organizational Coach @ Intellias, Agile Coach

  (Психо)Динаміка у группах, або чим насправді захоплена ваша команда?

  З нами трапляється різне, коли ми, люди, збриаємось у групи для досягнення чогось разом. Іноді наші команди схожі на квітучий сад. Тихе та спокійне місце, яке має сприятливий клімат для розвитку кожного учасника та групи в цілому. Місце, де можна ефективно досягати існуючих цілей. Іноді ж в команді ми зіштовхуємось з повторюваними сценаріями та чудернацькою поведінкою, яка спантеличує, дратує та відсуває досягнення цілей на другий план, хоча на поверхні все виглдядає ніби добре.
  Більше того, команди можуть швидко переходити з одного стану в інший, особливо в непрості для організації часи, або в часи інтенсивних змін.

  Такі переходи важко побачити і передбачити, проте їх можна відчути. Наприклад, коли між людьми в команді починає зароджуватись ворожнеча. Або на черговому мітингу говорили багато, але вкінці так ніхто і не зрозумів про що. Або всі захоплено чекають, коли Бетмен вирішить усі їх проблеми. Іноді Бетмен це ви.

  Запрошую в подорож до психодинамічного несвідомого команд, де на практичних кейсах розглянемо характерні психологічні закономірності, які утворюють групове мислення та дозволяють групам справлятись зі складними емоціями, а також зясуємо як лідеру допомогти групі і не потрапити у круговерть тих самих складних емоцій.

 • Illustration

  16:25 - 17:00

  Artem Bykovets

  Agile Coach & Org Consultant @ Simplesense.

  Agile Leader is coming to the pub Team, what to start from?

  Буває так, що Лідер приходить в існуючу команду і з гарними намірами починає будувати відносини з людьми довкола не найкращим чином. Розглянемо декілька прикладів, а також Артем поділиться алгоритмом дій та деякими інструментами лідера змін (Scrum Master / Agile Coach / Consultant) направленими на те, щоб не нашкодити і побудувати хороші стосунки та довіру, котра стане фундаментом для подальших змін в процесах та результатах.

 • Illustration

  17:10 - 17:40

  Serhii Semenov

  Agile Coach and Consultant @ AgileLAB, Delivery Manager @ EPAM Systems, Ambassador Agile CoP @ PUMB 

  Change is needed. Get Team back on track (PUMB case)

  Ми розглянемо захоплюючий Кейс трансформації процесів однієї з ключових команд розробки банку ПУМБ. Велика жага піддатись спокусі і перейти на Scrum, коли це мейнстрім і всюди так роблять. Але ми ж пам'ятаємо що у кожного інструменту є область застосування ?! І якщо напилком пиляти колоду .. то нескладно здогадатися до чого це призведе. Поговоримо про шлях, челенджі та висновки ;)

 • Illustration

  17:50 - 18:30

  Dave Snowden

  Founder Chief Scientific Officer @ Cognitive Edge,Director the Centre for Applied Complexity @ the University of Wales.

  [Online Keynote] [EN]: Managing complexity (and chaos) in times of crisis. A field guide for decision makers

  Доповідь - практичне керівництво управління комплексністю, допомагає справлятися з кризовими ситуаціями, використовуючи систему Cynefin як компас / навігатор. У ньому пропонується чотирьохетапний підхід, за допомогою якого ми можемо:
  - оцінити тип кризи і ініціювати відповідні заходи;
  - адаптуватися до нового темпу і створювати мережі аналізу для прийняття рішень;
  - перепрофілювати існуючі структури і методи роботи для створення радикальних інновацій;
  - подолати кризу, формалізувати витягнуті уроки і підвищити стійкість.

  Конкретні практичні кроки, рекомендації та приклади з реального життя доповнять теоретичну базу фреймворка.

Pricing

Basic

Free

For all period

100 connections

3 features

10 requests per month

Premium

$50

per month

120 connections

15 features

200 requests per month

Pro

$100

per month

150 connections

30 features

Unlimited requests

 • 200

  Відвідувачів

 • 10

  Доповідачів

 • 1

  Потік

Спікери конференції:

Dave Snowden

Dave Snowden

Founder Chief Scientific Officer @ Cognitive Edge and the founder and Director the Centre for Applied Complexity @ the University of Wales.Його робота має міжнародний масштаб і охоплює державні та промислові галузі, розглядаючи комплексні питання, що стосуються стратегії, прийняття організаційних рішень та прийняття рішень. Він започаткував науково обґрунтований підхід до організацій, що спирається на антропологію, неврологію та теорію складних адаптивних систем. Він є популярним і пристрасним доповідачем з багатьох тем, і він добре відомий своїм прагматичним цинізмом та іконокластичним стилем.

Артем Быковец

Артем Биковець

CEO @ StartIT / Partner, Agile Coach @ SimpleSense.Один з найбільш досвідчених практиків і тренерів Agile та Scrum в Україні. Допомагає з трансформацією процесів таким компаніям як INTERTOP, Наш Формат, Competera, ProZorro, McDonald's Ukraine, Rozetka, Levi9, Owox, StarlightMedia Production, Skylum та багатьом іншим. Має сертифікати CSM, CSPO, CSP, CSP-SM, CSP-PO, CAL-1 (ScrumAlliance), PSM I (Scrum.org) & KMP1 (LKU). Активний доповідач на конференціях. Гостьовий лектор в Києво-Могилянській Бізнес Школі. Просто людина, яка вміє і дуже любить ділитись досвідом, та й сам продовжує навчатись

Наталья Тренина

Наталя Треніна

Certified Scrum Trainer by ScrumAlliance, Бізнес-партнер @ Mind Experimentфахівець з організаційного розвитку та лідерства. 17 років в управлінні і консультуванні, 12 років досвіду структурних, культурних, процесних і персональних змін. Протягом останніх трьох років зосереджена на коучингу керівників, розвитку лідерства, підвищенні організаційної стійкості на основі прогресивних моделей .The Leadership Profile, Leadership System ™, Immunity to Change ™, PACT ™ Організація і результати: Certified Scrum Trainer®, Certified LeSS Practitioner, Agile-коуч

До конференції залишилось:

0ДНІВ
0ГОДИН
0ХВИЛИН
0СЕКУНД

INSPECT & ADAPT

Ось уже більше року як ми всі вимушено адаптуємось до нових умов праці і стилю життя.
Хтось вперше спробував працювати з дому, а для когось це був рік роботи з новими командами і клієнтами яких ти в кращому випадку міг бачити через вікно Zoom або Teams.

Психологічно та Covid безпека

Безпека перебування буде забезпечена тим, що кожного гостя, наші партнери з Synevo, протестують швидким тестом на
антиген і тільки отримавши негативний тест - можна буде пройти на конференцію і зняти маску.

нетворкінг

Створюємо ідеальні умови для нетворкінгу. Зона нетворкінгу на відкритих терасах локації дозволить встигнути познайомитися з
цікавими людьми або поспілкуватися з друзями і знайомими,
зробити круті фото на пам'ять або поговорити з доповідачем.

Великі перерви

Робимо великі перерви для перемикання контексту і кращого сприйняття нової інформації

Лише 200 учасників

Обмежуємо кількість відвідувачів, заради вашого комфорту, безпеки і якості сприйняття інформації.

Хто наші слухачі?

Конференція буде цікава всім учасникам процесу розробки продукту чи проекту: Scrum Master, Product Owner, HR, Project Manager, Team Lead, Tech Lead, Delivery Manager, Team members.

Про що будемо говорити

Simplicity Day – бренд, серія конференцій, з надто простим посилом “Simply About Complex”! 

Вартість участі

Early Bird

icon

2900 грн

до 16/07/2021
В квиток входить:- тестування на Covid при вході- відвідування всіх доповідей- відеозапис доповідей- ланч і перерва на каву- afterparty

Standart

3900 грн

17/07/21 – 5/08/21
В квиток входить:- тестування на Covid при вході- відвідування всіх доповідей- відеозапис доповідей- ланч і перерва на каву- afterparty

Last Chance

icon

4900 грн

06/08/2021
В квиток входить:- тестування на Covid при вході- відвідування всіх доповідей- відеозапис доповідей- ланч і перерва на каву- afterparty

HostPartner

 • PMHUB

PlatinumPartner

 • Parimatch Tech

GoldPartners

 • PM TECH
 • Пумб

Gift Partners

 • https://www.synevo.ua/

 Partners

 • https://www.synevo.ua/

InfoPartners

 • https://www.reactor.ua

Organized by

 • Simplesense.

Теми цієї конференії

Illustration

Кейси

Реальні практичні кейси від кращих практиків: що пробували і чому навчилися?

Illustration

Рекомендації

Як використовувати отриманий досвід і уроки, щоб краще бути готовими до нових викликів?

Illustration

Досвід

На які граблі вже наступали наші експерти з клієнтами, а ви ще ні?

Illustration

Інструменти та процеси

Люди і їх взаємодія є важливою, але як і які інструменти і процеси адаптувати, щоб вони сприяли цій співпраці?

Illustration

Карантинні будні

Як регулярно створювати і поставляти цінний і працюючий продукт в умовах карантину та віддаленої роботи? 

Illustration

Прогнози та очікування

Як виходити з карантину і повертатися до звичного життя і роботи або ми вже до неї не повернемося?

Відео з попередніх конференцій

Agile Magic

29/02/2020Посмотреть сайт

Agile Kaizen

23/02/2019

Agile & QA

3/11/2018

FAQ

 • Возможно ли оформить групповую покупку билетов?

  Да, для групповых покупок у нас действует специальное предложение: При покупке от 3-х билетов - 15% скидки
  от 5-и билетов - 20% скидки
  от 9-и билетов - 25% скидки Напишите нам на почту au.moc.esneselpmis%40ofni

 • Какие условия возврата билета?

  Стоимость билета может быть возвращена за 14 дней до мероприятия, за исключением комиссии в размере 10% от стоимости билета.
  В случае запроса на возврат менее чем за 14 дней до мероприятия, сумма билета не возмещается. 

 • Возможна ли замена участника?

  Вы можете произвести замену участника без дополнительных затрат, просто напишите нам на почту au.moc.esneselpmis%40ofni

Де буде проходити конференція

Адреса:

PMHUBвулиця Іоанна Павла II, 5, Київ, 02000

Дзвоніть нам:

+38 063 742 50 52

E-mail

au.moc.esneselpmis%40ofni